
Підшипник 608-2RS*NTE, 180018
19 ₴
- В наявності
- Код: 972
+380 (50) 225-15-47
- +380 (95) 336-41-41бухгултерія
- +380 (97) 289-84-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 608-2RS*NTE, 180018. Однорядний кульковий радіальний підшипник, закритий гумовим пильовиком. Підходить для самокатів,роликів, колясок. Розмір 8x22x7
Словакия
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Висота | 7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Сепаратор | Так |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 1.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴
