
Подшипник 62206-2RS.TIMKEN. 180506
700 ₴
- В наявності
- Код: 975
+380 (50) 225-15-47
- +380 (95) 336-41-41бухгултерія
- +380 (97) 289-84-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник 62206-2RS.TIMKEN. 180506. Радіальний кульковий однорядний підшипник, закритий із двох сторін гумовими пильовиками. Розмір 30x62x20
Америка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 1.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
