
Підшипник 6206-2RS*NTE, 180206
90 ₴
- В наявності
- Код: 977
+380 (50) 225-15-47
- +380 (95) 336-41-41бухгултерія
- +380 (97) 289-84-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник 6206-2RS*NTE, 180206. Кульковий однорядний радіальний, закритий гумовими пильовиками. Розміри 30x62x16. Чудове співвідношення ціна/якість
Виробник Словаччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 1.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴
