
Підшипник 6205 ZZ*TIMKEN, 80205
230 ₴
- В наявності
- Код: 979
+380 (50) 225-15-47
- +380 (95) 336-41-41бухгултерія
- +380 (97) 289-84-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 6205 ZZ*TIMKEN, 80205. Однорядний кульковий підшипник, закритий із двох боків металевими пильовиками. Розмір 25x52x15
Виробник Америка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Вид запчастини | Підшипник |
| Основні атрибути | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 1.0 |
| Стопорне кільце | Немає |
| Сепаратор | Да |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
