
Підшипник 6205-2RS*NTE,180205
54 ₴
- В наявності
- Код: 981
+380 (50) 225-15-47
- +380 (95) 336-41-41бухгултерія
- +380 (97) 289-84-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 6205-2RS*NTE,180205. Однорядний кульковий радіальний підшипник, закритий із двох сторін гумовими пильовиками. Розмір 25x52x15
Виробник Словаччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 ₴
