
Підшипник 6204-2RS,180204
39 ₴
- В наявності
- Код: 983
+380 (50) 225-15-47
- +380 (95) 336-41-41бухгултерія
- +380 (97) 289-84-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 6204-2RS, 180204, радіальний однорядний кульковий підшипник, закритий із двох сторін гумовими пильовиками. Розмір 20x47x14.
Виробник Індія, чудове співвідношення ціна/якість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴
