
Підшипник NK80/25*SKF
2 717 ₴
- В наявності
- Код: 985
+380 (50) 225-15-47
- +380 (95) 336-41-41бухгултерія
- +380 (97) 289-84-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник NK80/25*SKF голчастий, однорядний. Розміри 80x95x25
Масивна зовнішня обойма, оброблена машинним методом, зі спеціальними бортами-обмежувачами, призначеними для фіксації пересування шини відносно тіла кочення. Оскільки немає внутрішнього кільця, рух відбувається на валу. Голки розміщені всередині сталевого сепаратора.
Виробник Швеція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Голчаста |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Ні |
| Клас точності | 1.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 717 ₴
