
Підшипник 62207-2RS*FBJ,180507
264 ₴
- В наявності
- Код: 986
+380 (50) 225-15-47
- +380 (95) 336-41-41бухгултерія
- +380 (97) 289-84-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник радіальний кульковий, закритий із двох боків гумовими пильовиками
Виробник Японія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴
