
Підшипник 1203ETNG*SKF
350 ₴
- В наявності
- Код: 988
+380 (50) 225-15-47
- +380 (95) 336-41-41бухгултерія
- +380 (97) 289-84-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник 1203ETNG. Кульковий дворядний підшипник, з поліамідним сепаратором. Самоцентрувальний
Розмір 17х40х12
Виробник Швеція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Текстоліт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
